Fotboll Live Fotboll live på nätet

Fotboll Live Stream

Under 2018 utvecklade vi denna webbplats för att ge svenska fotbollsfans den senaste informationen om var man kan se på direktsända matcher på nätet. Varje vecka kommer vi att lista de senaste matcherna och länkar för att titta på fotbolls streamningar på Internet!

Image

Live Bundesliga

Engelsk Fotboll Online!

Se Bayern, Dortmund, HSV, Schalke, Hertha, Leverkusen, Stuttgart - livestreaming!

Image

Live La Liga

Spansk Fotboll Online!

Se FC Barcelona och Real Madrid live på Internet varje helg med våra direktsända streamningar från spansk fotboll.

Image

Live Serie A

Italiensk Fotboll Online!

Varje vecka kan du titta på de fantastiska talangerna från italiensk fotboll via Internet från Juventus, Milan, Inter och Roma!

Live Stream Fotboll


Bet365 - Live Streaming * (Sponsrade)
För att öka spänningen från Liveodds ytterligare erbjuder bet365 Livestreaming av över 100,000 direktsända evenemang till din PC varje år – du kan alltså se matchen och satsa på samma gång. Bland höjdpunkterna finner du tennisturneringar från Masters Series samt några av världens bästa nationella fotbollsligor. För att använda Livestreamingtjänsten behöver du vara inloggad och ha ett finansierat konto, eller ha placerat ett spel inom de senaste 24 timmarna. Alla matcher/evenemang på webbplatsen som har Play- eller Videoikonen bredvid sig är schemalagda att visas via Livestreaming.

Se LIVE hos Bet365 * (Sponsrade)

* 18+, Regler och Villkor finns hos Bet365.

Live-Streaming:

14.02.2019Ahlial Fujairah-Al Jazira SC
14.02.2019Chertanovo-Shinnik Yaroslavl
14.02.2019FC Goa-ATK
14.02.2019Al Nasr SC-Sharjah SCC
14.02.2019FK Tyumen-Riga FC
15.02.2019Wellington Phoenix-Melbourne Victory
15.02.2019Krasnodar II-FK Khimki
15.02.2019Newcastle Jets-Melbourne City
15.02.2019Redlands United-Brisbane Roar FC U21
15.02.2019FK Tambov-Ural Ekaterinburg
15.02.2019Al Wahda Abu Dhabi-Dibba Al Fujairah
15.02.2019Al Dhafra SCC-Al Ain SCC
15.02.2019Kerala Blasters-Chennaiyin FC
15.02.2019Nomme Kalju-Sandefjord
15.02.2019Emirates Club RAK-Al Ittihad Kalba
15.02.2019Shabab Al Ahli Dubai-Ajman SCC
15.02.2019FK Teplice-Mlada Boleslav
15.02.2019Pogon Szczecin-Gornik Zabrze
15.02.2019Paderborn-Cologne
15.02.2019Sandhausen-Darmstadt
15.02.2019Yeni Malatyaspor-Besiktas
15.02.2019Nimes-Dijon
15.02.2019Sonderjyske-AGF Aarhus
15.02.2019Viitorul Constanta-CSM Politehnica Iasi
15.02.2019ADO Den Haag-PEC Zwolle
15.02.2019Ajaccio GFCA-Brest
15.02.2019Auxerre-Clermont Foot
15.02.2019AZ Reserves-FC Den Bosch
15.02.2019Chateauroux-US Orleans 45
15.02.2019FC Eindhoven-Ajax Reserves
15.02.2019FC Oss-Telstar
15.02.2019Go Ahead Eagles-NEC
15.02.2019Le Havre-Nancy
15.02.2019Lorient-Red Star FC 93
15.02.2019Niort-Troyes
15.02.2019Paris FC-AC Ajaccio
15.02.2019Roda JC-Cambuur Leeuwarden
15.02.2019Valenciennes-Grenoble
15.02.2019Winterthur-FC Vaduz
15.02.2019Augsburg-Bayern Munich
15.02.2019Juventus-Frosinone
15.02.2019Piast Gliwice-Lech Poznan
15.02.2019Standard Liege-Lokeren
15.02.2019Bohemians Dublin-Finn Harps
15.02.2019Derry City-UCD
15.02.2019Dundalk-Sligo Rovers
15.02.2019Lyon-Guingamp
15.02.2019QPR-Watford
15.02.2019Ross County-East Fife
15.02.2019St Patricks-Cork City
15.02.2019Sunderland-Accrington Stanley
15.02.2019Waterford FC-Shamrock Rovers
15.02.2019Cordoba-Granada
15.02.2019Eibar-Getafe
15.02.2019Palermo-Brescia
15.02.2019Rio Ave-Santa Clara
15.02.2019Sportivo Luqueno-Guarani Asuncion
16.02.2019Kawasaki Frontale-Urawa Red Diamonds
16.02.2019Peninsula Power-Brisbane City
16.02.2019Adelaide United-Western Sydney Wanderers
16.02.2019Eastern Suburbs-Gold Coast United
16.02.2019Lions FC-Moreton Bay United
16.02.2019Akhisar Belediye-Ankaragucu
16.02.2019Perth Glory-Brisbane Roar
16.02.2019AFC Hermannstadt-CS U Craiova
16.02.2019Celta Vigo-Levante
16.02.2019FC Ingolstadt-Bochum
16.02.2019FC Inter-Lahti
16.02.2019Heidenheim-Hamburg
16.02.2019MSV Duisburg-Union Berlin
16.02.2019St Pauli-Erzgebirge Aue
16.02.2019Brighton-Derby
16.02.2019Southend-Portsmouth
16.02.2019Bursaspor-Caykur Rizespor
16.02.2019Benevento-Cittadella
16.02.2019Bohemians 1905-Sigma Olomouc
16.02.2019Carpi-Perugia
16.02.2019FK Pribram-FC Fastav Zlin
16.02.2019Jamshedpur FC-Pune City
16.02.2019Padova-Foggia
16.02.2019Slovacko-MFK Karvina
16.02.2019Jagiellonia Bialystok-Wisla Plock
16.02.2019Schalke-SC Freiburg
16.02.2019TSG Hoffenheim-Hannover 96
16.02.2019VfB Stuttgart-RB Leipzig
16.02.2019Wolfsburg-Mainz
16.02.2019Aberdeen-St Mirren
16.02.2019AFC Wimbledon-Millwall
16.02.2019Aston Villa-West Brom
16.02.2019Deportivo La Coruna-Gimnastic
16.02.2019FC Nordsjaelland-Hobro IK
16.02.2019Hibernian-Hamilton
16.02.2019Karlstad BK-Sirius
16.02.2019Livingston-Dundee
16.02.2019Rayo Vallecano-Atletico Madrid
16.02.2019Nacional-Feirense
16.02.2019VPS Vaasa-KPV
16.02.2019Banik Ostrava-Slovan Liberec
16.02.2019Fenerbahce-Konyaspor
16.02.2019Lausanne Sports-FC Rapperswil-Jona
16.02.2019Marseille-Amiens
16.02.2019FC Schaffhausen-Kriens
16.02.2019Ascoli-Salernitana
16.02.2019Cagliari-Parma
16.02.2019Elche-Extremadura
16.02.2019KV Kortrijk-Charleroi
16.02.2019Real Zaragoza-Albacete
16.02.2019Zaglebie Sosnowiec-Arka Gdynia
16.02.2019AZ-VVV
16.02.2019Giannina-Atromitos Athinon
16.02.2019Hertha Berlin-Werder Bremen
16.02.2019Newport County-Man City
16.02.2019Real Sociedad-Leganes
16.02.2019CFR Cluj-Astra Giurgiu
16.02.2019Guimaraes-Portimonense
16.02.2019Lucerne-Lugano
16.02.2019Servette-Wil 1900
16.02.2019St Gallen-FC Thun
16.02.2019Heerenveen-PSV
16.02.2019Heracles-Fortuna Sittard
16.02.2019ABC-CRB
16.02.2019Angers-Nice
16.02.2019CS Sergipe-Botafogo PB
16.02.2019KV Oostende-Eupen
16.02.2019Monaco-Nantes
16.02.2019Oviedo-Alcorcon
16.02.2019Vitoria-Ceara
16.02.2019Zulte-Waregem-Sint-Truidense
16.02.2019Connahs Quay-Edinburgh City
16.02.2019Atalanta-AC Milan
16.02.2019Cadiz-Tenerife
16.02.2019Korona Kielce-Lechia Gdansk
16.02.2019Waasland-Beveren-Gent
16.02.2019Barcelona-Valladolid
16.02.2019Vitesse-Willem II
16.02.2019FC Porto-Vitoria Setubal
16.02.2019AE Altos-AD Confianca
16.02.2019Sportivo San Lorenzo-Deportivo Santani
16.02.2019River Plate Asuncion-Libertad Asuncion
17.02.2019Gold Coast Knights-SWQ Thunder
17.02.2019Sunshine Coast-Brisbane Strikers
17.02.2019Sydney FC-Central Coast Mariners
17.02.2019Brisbane Olympic FC-Western Pride FC
17.02.2019Erzurum BB-Sivasspor
17.02.2019AC Horsens-Vendsyssel FF
17.02.2019Mallorca-Lugo
17.02.2019Real Madrid-Girona
17.02.2019Ajax-NAC
17.02.2019Spal-Fiorentina
17.02.2019Motherwell-Hearts
17.02.2019Arminia Bielefeld-Magdeburg
17.02.2019Dynamo Dresden-Jahn Regensburg
17.02.2019Holstein Kiel-Greuther Furth
17.02.2019Blackburn-Middlesbrough
17.02.2019Bristol City-Wolverhampton
17.02.2019FC Voluntari-Dunarea Calarasi
17.02.2019Kayserispor-Goztepe
17.02.2019Larissa-Xanthi
17.02.2019Odense BK-Vejle
17.02.2019Club Brugge-Genk
17.02.2019Excelsior-FC Emmen
17.02.2019FC Groningen-Feyenoord
17.02.2019Aarau-FC Chiasso
17.02.2019Bordeaux-Toulouse
17.02.2019Caen-Strasbourg
17.02.2019Cosenza-Cremonese
17.02.2019Empoli-Sassuolo
17.02.2019Falkenbergs FF-Osters IF
17.02.2019FK Jablonec-Opava
17.02.2019Genoa-Lazio
17.02.2019Hassleholms IF-Elfsborg
17.02.2019Lecce-Livorno
17.02.2019Lille-Montpellier
17.02.2019Malmo FF-Degerfors
17.02.2019Udinese-Chievo
17.02.2019Eintracht Frankfurt-Borussia Mgladbach
17.02.2019Zaglebie Lubin-Miedz Legnica
17.02.2019Basel-FC Sion
17.02.2019Belenenses-Maritimo
17.02.2019Grasshoppers-Neuchatel Xamax
17.02.2019Moreirense-Tondela
17.02.2019Numancia-Osasuna
17.02.2019Randers FC-FC Copenhagen
17.02.2019Young Boys-FC Zurich
17.02.2019Levadiakos-Panetolikos
17.02.2019Valencia-Espanyol
17.02.2019Gaz Metan Medias-ACS Sepsi
17.02.2019De Graafschap-FC Utrecht
17.02.2019Doncaster-Crystal Palace
17.02.2019Kilmarnock-Celtic
17.02.2019Reims-Rennes
17.02.2019Swansea-Brentford
17.02.2019Viktoria Plzen-Slavia Prague
17.02.2019Antwerp-Anderlecht
17.02.2019Bayer Leverkusen-Fortuna Dusseldorf
17.02.2019Esbjerg-Brondby
17.02.2019Inter Milan-Sampdoria
17.02.2019Legia Warsaw-Cracovia Krakow
17.02.2019Chaves-Boavista
17.02.2019Olympiakos-AEK Athens
17.02.2019Villarreal-Sevilla
17.02.2019Dinamo Bucharest-FC Botosani
17.02.2019Mouscron-Peruwelz-Cercle Brugge
17.02.2019Napoli-Torino
17.02.2019Real Betis-CD Alaves
17.02.2019Moto Club de Sao Luis-Sampaio Correa
17.02.2019Sporting-Braga
17.02.2019St Etienne-PSG
17.02.2019CSA-Salgueiro
18.02.2019Arnett Gardens-UWI FC
18.02.2019Harbour View FC-Dunbeholden FC
18.02.2019Dukla Praha-Sparta Prague
18.02.2019Wisla Krakow-Slask Wroclaw
18.02.2019OFI Crete-Lamia
18.02.2019CS Concordia Chiajna-FCSB
18.02.2019Midtjylland-AaB
18.02.2019PSV Reserves-FC Twente
18.02.2019Chelsea-Man Utd
18.02.2019Nurnberg-Borussia Dortmund
18.02.2019Roma-Bologna
18.02.2019Metz-AS Beziers
18.02.2019Crotone-Pescara
18.02.2019Huesca-Athletic Bilbao
18.02.2019CD Aves-Benfica
20.02.2019Winterthur-FC Rapperswil-Jona

Direktsänd sport på iPhone, iPad & Android

 

Nu kan du se sport live på din iPhone, iPad eller Android – däribland fotboll, tennis, basket, snooker, dart och cricket. Allt du behöver är ett konto med pengar på eller ha lagt ett spel inom de senaste 24 timmarna.

Samtliga evenemang vi visar via Livestreaming kommer att ha en videoikon bredvid namnet, denna kommer att ändras till en gul ikon för att se loppet då sändningen är aktiv. Vi har gjort det enkelt att ändra mellan marknaderna och streamingen, vilket betyder att du nu kan titta och spela när du har täckning.

För att få bästa bildkvalitet behöver du ha en bra 3G täckning eller trådlöst bredband.
Vi hoppas att du får stort nöje av att titta på sport hos bet365 medan du är på resande fot.